Elemeler tamamlandı ana tablo başladı

Turkish Airlines Antalya Open’da ana tablo uğraşları Miomir Kecmanovic-Jaume Munar ve Joao Sousa-Lorenzo Sonego maçlarıyla başlarken, Kecmanovic ve Sonego ikinci cinse yükselmeyi başardı. Viktor Troicki, Steve Darcis, JC Aragone ve Kevin Krawietz ise elemelerin final cinsinde rakiplerini saf dışı bırakarak ana tablo için boşta olan son dört bilete isimlerini yazdırdılar.

KECMANOVÄ°C VE SONEGO İKİŞER SETTE
Tertibin birinci ana tablo maçında 19 yaşındaki Sırp raket Miomir Kecmanovic, İspanyol Jaume Munar karşısında 6-4 ve 6-3’lük setlerle kazanmasını bildi.

Turnuvanın 8 numarası Joao Sousa ise ana tabloda elenen birinci seribaşı oldu. Dünya 74 numarası Lorenzo Sonego’ya 6-3, 7-6’lık setlerle kaybeden Portekizli raket, geçen yıl ikinci çeşit oynadığı Antalya’ya erken veda etti.

1 VE 2 NUMARA ANA TABLODA
Turkish Airlines Antalya Open eleme tablosunda birinci iki seribaşı Viktor Troicki ve Steve Darcis beklendiği üzere ana tabloya rahat yükseldi.
Elemelerdeki birinci maçında ulusal tenisçi Yankı Erel’i mağlup eden 33 yaşındaki deneyimli raket Viktor Troicki, ana tablo yolundaki son rakibi Roberto Ortega Olmedo’yu setlerde geriden gelerek 3-6, 7-6, 6-2 ile geçti. Elemelerde korta çıkan bir başka Türk raket Sarp Ağabigün’ü turnuvanın dışına iten Steve Darcis ise İspanyol Carlos Gomes Herrera önünde 6-3’lük iki setle kazanmasını bildi.

Eleme tablosunda son iki biletin sahipleri ise 4 numaralı seribaşı JC Aragone ve 6 numara Kevin Krawietz oldu.
Turkish Airline Antalya Open’da yarın dört kortta 11 müsabaka oynanacak.