Maria Sharapova telefon numarasını takipçileriyle paylaştı!

Dünya sporunun en başarılı tenisçilerinden olan ve şubat ayında etkin sporculuk hayatını noktalayan tenisçi Maria Sharapova, tüm dünyada hayatı felç eden corona virüsü nedeniyle vaktini konutta pahalandırıyor.Bu müddette toplumsal medyayı etkin kullanan ve hayranlarına daha fazla vakit ayıran Sharapova, bu vakte kadar görülmemiş bir atılım yaparak dikkatleri üzerine çekti.

TELEFON NUMARASINI PAYLAŞTI
32 yaşındaki Sharapova, Twitter hesabından telefon numarasını paylaştı ve bildiri atan herkese yanıt vereceğini söyledi. Geçtiğimiz hafta 150 bireyle görüntü konferans yaptığını söyleyen Sharapova, daha çok şahsa ulaşmak istediğini söz etti.

“EVDE NELER YAPTIĞINIZI ANLATMANIZI İSTİYORUM”??
“Tüm takipçilerim ve hayranlarımla bağlantı kurmanın bir yolunu bulmaya çalıştım” diyen Rus tenisçi, “Geçen hafta yaptığım sohbetleri çok sevdim ve keşke daha fazla şahısla sohbet edebilseydim. Zira hepimiz meskende kendimizi hapsediyoruz. Bu yüzden konutta geçirdiğiniz vakitte neler yaptığınızı bana anlatmanızı istiyorum. Size bir telefon numarası bırakıyorum. Bana direkt bu numara üstünden ulaşabilirsiniz. Size yanıt vereceğim” sözlerini kullandı.Sharapova’nın bu atılımına yalnızca hayranları değil, tenis dünyasının ünlü isimleri de şaşırdı. Amerikalı Tenisçi Mardy Fish, Sharapova’nın numarasını paylaştığı tweete cevap olarak şaşırdığını simgeleyen emoji koydu. Sharapova, Fish’in bu bildirisine “Bana ileti at” diyerek karşılık verdi.